Karaysan 1997 yılında, Konya'da 3 atölye sahibinin, atölyelerinin hazır taban ihtiyacı karşılamak düşüncesi ile kuruldu. Bugün Karaysan'ın prensibi, Anadolu'daki ayakkabı imalatçılarının kaliteli, ekonomik, estetik malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Ayakkabı sektöründe sürekli değişen estetik anlayışa cevap verebilmek kuşkusuz önemli bir meziyettir. Karaysan yakından takip ettiği teknoloji ile bu meziyeti bugüne kadar bünyesinde barındırmıştır. Bu da, ürünlere imalatçı firma ve atölyelerin yoğun ilgisi birlikte getirmiştir. Bu ilgiyi tutarlı yöneticiliği ile güvene dönüştüren Karaysan; bugün, Konya'da TPU (Termo Poliüretan) Taban sektörünün tartışmasız lideridir.
Karaysan, daha fazla güven, daha büyük hacimli üretim, daha kaliteli ürün, daha fazla ve her geçen gün ürün çeşidi anlayışı ile Konya'da sahip olduğu hakkı unvanını tüm Türkiye'ye ulaştırmayı hedeflemektedir.

 

 

konya, termo taban, poli, mevlana, pvc ayakkabı, shoe, shoes, karaysan, yıkılmaz, yikilmaz, ayakkabi ayak, KONYA, ayakkabı tabanı, termo taban, shoes sole, taban, poliüretan ayakkabı tabanı, termo ayakkabı tabanı, termo ayakkabı tabanı üreticileri, poliüretan ayakkabı tabanı üreticileri, poliüretan ayakkabı, termo ayakkabı,taban, ayakkabi tabani, poliuretan ayakkabi tabani, termo ayakkabi tabani, termo ayakkabi tabani ureticileri, poliuretan ayakkabi tabani ureticileri, poliuretan ayakkabi, termo ayakkabi, aykent, ayakkabı konya,